AS ile birlikte hangi rahatsızlıklarınız var? - ANKET

1. AS ile birlikte hangi rahatsızlıklarınız var165 oy
    1. Üveyt
      17.58%
    2. Chron
        5.45%
    3. FMF
      10.30%
    4. ALS
        0.61%
    5. Sedef
        9.70%
    6. Bel veya boyun fıtığı
      40.61%
    7. Diğer (lütfen belirtiniz)
      32.73%
Etiketlendi:
«13

Yorumlar

• criticscritics 164 Ankara
    fibromiyalji var ek olarak.
  • Aplastik anemi
  • eceece 79 Istanbul
    crohn,haşimato,bel ve boyun fıtığı,hipofizde 1 cm'lik kitle,araknoid kist :) daha sayabilirim ama şimdilik yeter sanırım :)
  • McKayaMcKaya 2,284 İstanbul
    crohn,haşimato,bel ve boyun fıtığı,hipofizde 1 cm'lik kitle,araknoid kist 
    Bu cevap üstüne anket göçer.
  • eceece 79 Istanbul
    yok valla bir şey olmaz ben senelerdir onlarla yaşamaya alıştım gayet güzel idare ediyoruz :)
  • monomono 5,084 Ankara
    Bu cevap üstüne anket göçer.
    Aynen abi, + bel fıtığım var demeye utanır sıkılır oldum iyimi :dusun: ece süpersin. :super:
  • eceece 79 Istanbul
    teşekkürler @mono ASlında hepimiz süperiz :)
  • haşimato.
  • üveit
  • sevgilersevgiler 699 Eskişehir
    bel fıtığı ve onikiparmak barsak ülseri kronık gastrıt ömür boyu sürecek kulak çınlaması ve deri döküntüsü yaz kış.beyaz beyaz pul pul dökülüyo.a.s hastalığında bu deri döküntüsü problemi olabilirmiş
  • vitiligo var [ala hastalığı]
  • bel fıtığı
  • ecenin cevabından sonra susma hakkımı kullanmak istiyorum.bize artık söz düşmez:):)
  • :) İlostomi, üveik   crohn  , prostat böbrek taşı ,bel fıtığı ,göbek fıtığı  ,incebarsaktıkanması. boyuntutulması (sonuç ince barsak patlaması( 3ameliyat )  1 göbek fıtığı ameliyatı  prostat ve böbrektaşı ameliyatı 2kere
  • Boyun fıtığı
  • boyun fıtığı karaciğer kitleleri   episiklerit  hipertroidi midede polip   A S
  • SIRT AĞRIM
  • Haşimato..
  • yazicimehmetyazicimehmet 4 Nevşehi̇r
    As ile birlikte üveyt, el titremesi ve sitres
  • merdivenden düşme sonucu oluşan ufak belfıtığım var  mide üst kapakçıkta kayma doktor onada mide fıtığı diyor sag elim başparmakla beraber üç parmakta uyuşma bilekte sinir sıkışması  sol gözümde bulanık görme yani iç görme merkezinin önüne yakın noktada su damlacığı oluşması göz doktorum bunada dünyada tıbben bu suyun neden oluştuğunun bulunamadığını söyliyor uyguladuğı bir tedavide geçti fakat yeniden tekrarladı dikey ve yatay çizgileri yamuk görüyor bu AS nin gözede etki ettiği söyleniyor acaba olabilirmi  bağırsaklarım çok düzensiz çalışıyor  birde  birkez ameliyat oldum ama başka taraftan yine bir rahatsız edici homoraitim çıktı yani yaş geçtikçe rahatsızlıklarda çıkıyor.  buradan herkeze sağlık lı bir yaşam dilerim
  • BOYUN TUTULMASI  VE ÜVEYT KARACİĞERDE YAĞLANMA GÖZÜKTÜ AMA
  • malülen emekli olabilirmiyim arkadaşlar
  • monomono 5,084 Ankara
    Sitede "malulen" diye arama yapsanız çok konu çıkardı.
  • a.s fmf ve kalp yetmezliği var bende debide katarak :)
  • Bel fıtıgı
  • sol omzuma kadar uzanan boyun tutulması.sırt bölgesinde hareket kısıtlığı ve cabası stresss..
  • vaskülit
  • tekin61tekin61 28 Trabzon
    boyun
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

reynacockle latescarlson stephygvx s.minnetoglu.@hotmail.com zeynep81