Günün Egzersizi

McKayaMcKaya 2,550 İstanbul
kategorisi Egzersizler
«1

Yorumlar

• McKayaMcKaya Yükleniyor... 2,550 İstanbul
  • kaç tekrar bunlar ve bıde sıralama dogrumu fark edermı
    Hmm. Sıralama mümkün olduğunca aynı tip hareketlerin devamından oluşuyor. Kaç tekrar olduğu konusu @tUtKuN arkadaşımızın uzmanlığı.
  • tUtKuNtUtKuN 1,191 Yurtdışı
    Sıralama doğru... Kaç tekrar biraz göreceli... Neden derseniz normali 10-12 tekrar fakat baktınızki çok hafif geliyor 2'şer set 12 tekrar yapmaya başlarsınız... Benim önerim, her sabah yatakdan kalkınca rutin olarak bu hareketlerin yapılması yönünde... Kendimden örnek vereyim... 4-5 yıl öncesinde günlük egzersizlerimi hep akşamüzeri yapıyordum ondan öncede bu esneme germe egzersizlerini yapıyordum ancak herşey bir araya gelince epey uzun vakit almaya başlamıştı... Bilinçli değil sadece vakit kazanmak için esneme ve germe egzersizlerini tam hakkıyla yapayım diye sabah kahvaltı öncesine aldım... Ve çok faydasını gördüm hem  günü daha rahat geçiriyorum, hem başka şeylerin içine sokmadan sadece esneme ve germe egzersizlerini yaptığım için daha bir hakkını vererek yapıyorum :) hemde çalışmaları ikiye böldüğüm için vakitten kazanıyorum...
  • gercekten cok faydalı egzersizler özellikle germe egzersizleri cok güzel bu siteye girdiğim ilk günden itibaren bu egzersizleri yapıyorum cok faydalı oldular bana emegi gecen herkese cok tesekkür ederim. :yahoo:
  • EmrersyEmrersy 1 Ankara
    Videolar çok eskiden paylaşılmış fakat yapılan yorum sayısı çok az...

Sanırım izleyip teşekkür etmeyen birçok kişi var :)

Gerçekten çok güzel ve tam AS hastalarına göre hareketler. Emeğin için teşekkürler @McKaya :) .
  • arkadaşlar emeği geçen herkese teşekkür ederim.. gerçekten çok faydalı egzersizler..

ben beden eğitimi öğretmeniyim. ama aynı zamanda as hastasıyım..bu hareketler tamı tamına hedefe giden egzersizler..

--

Uzun zamandır as hastasıyım. ama 4-5 aydır ağrılarım çok artı. artık ümidi kestiğim için son gelişmeleri de uzun zamandır takip etmiyordum. sizin bildiğiniz yeni gelişmeler varmı. ayrıca bildiğiniz, tavsiye edebileceğiniz Antalya civarı bu konuda hizmet veren bir doktor ya da hastane var mı..

şimdiden teşekkür ederim

**Not:
    Kişisel bilgileri güvenliğiniz için açıktan paylaşmayınız, ulaşmak isteyen özelden ulaşabilir.
  • lalemlalem 12 D.bakır
    videolar çok faydalı hazırlayanların emeğine sağlık
  • cancan76cancan76 1 Bingöl
    Herkese geçmiş olsun

Ben de yaklaşık 2 seneyi tamamladım.Her gün spor yapmaya çalışıyorum. Bu eksersizler güzel olmuş. Emeği geçenlere teşekkür.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

GONUL iskandinavruhu marilxpk drusib15 randecolson borakarsli madmax LeylaSezgin