Yorumlar

• tUtKuNtUtKuN 1,192 Yurtdışı
    Ne photoshopu abi..!!!... Serdar Kebapcılar, bundaki vücut Rambodan daha iyiydi bir zamanlar... İzmirli'dir kendisi, bir kaç filmi daha var, avantür tarzında... Bizim basket oynadığımız zamanlarda doğru düzgün ağırlık çalışacak spor salonu, güç idmanı yapacak aletler falan yoktu,  sezon başlarında bu abimizin salonuna gönderirlerdi, bir kaç hafta çalışırdık... O zaman AS ile falan ilgimiz yok, dünyada spor kültürü, bilimi, o kadar gelişmemiş, olan gelişmeler bilgiler de zaten bize gelmemiş :) devirler yani... Pek boş iş gibi gelirdi bana güç idmanları :) hep dalga geçer kaytarırdım :)  canlısı görmüşlüğüm var Serdar abimizin, sahidende dehşet vücut vardı kendisinde... Şampiyonlukları vardır...
  • monomono 5,361 Ankara
    Rambo deyince Cüneyt abimizin vahşi kan'ını tek geçerim, ilk Kan'ın Türkish versiyonu http://www.vidivodo.com/video/rambo-cuneyt-arkin-vahsi-kan/39896Ben bu filmi vakti zamanında sinemada seyretme erdemine kavuşanlardanım.  :silly:
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

uwemessier hemnoga keenauyk umutcand yaskar Amine Mustafa.Kd elf_ws Rena sakroİLLET tnf rasimhasan fanimisafir busraaa cem bsr78