Yorumlar

• lalemlalem 12 D.bakır
    Halden anlayan dr bu olsa gerek.  Abim bebeğini  dr götürünce dr çocuklu olmasına dikkat eder bize de bunu öğütlerdi. Şimdi daha iyi anlıyorum.  Bizim hastalığımızı da ancak  çeken bilir.  Muhammed khan bir röportajında hiç ilaç kullanmadığını söylemişti buda garibime gitmişti
  • sevgilersevgiler 775 Eskişehir
    merhaba lalem.bende 4 senelik teşhisi konmuş a.s liyim.önceside var elbet.ağrılarım olurdu öncesinde.önemsemezdim.diyeceğim teşhis konduğunda hemen salazoprıyn verdiler.2 haftadan sonra ilacı bıraktım.alerji yaptı.ondan sonra ilaçlara karşı antipatim oldu.bende ilaç kullanmıyorum yani.zaten tedavi etmediği sürece bu ilaçları kullanmayı kabullenmiyorum.kendi adıma.
  • lalemlalem 12 D.bakır
    Merhaba Sevgiler.  Kısa süre önce siteye kayıt oldum ve fırsat buldukça her sayfasını okumaya çalışıyorum, çok şey öğrendim tabi ki. Anlattıklarınızı okudum sizin de ilaç kullanmamanız dikkatimi çekmişti zaten, ben de 2,5 aydır istemeyerek salazopryn kullanıyorum doktorum ve eşim çok ısrarlı bu konuda. Ağrılarımda azalma yok  tedavide etmiyorsa neden bu ısrar ben de anlamıyorum .sizin gibi ,ağrılara karşı çok dirençliyim. Hastalığınızın seyri ile bizi daha çok bilgilendirirseniz iyi olur.ağrısız ve sağlıklı günler diliyorum
  • McKayaMcKaya 2,550 İstanbul
    Prof. Asım Khan'ın ilaç kullanmadığı doğrudur. Ama bu sizi yanıltmasın. Bunu kendisiyle görüşmemizde ben de sordum. Tamamen tutulduğu için artık ağrı duymadığını bu yüzden ilaç kullanmadığını söyledi. Yani onun sebebi farklı. Koca Prof. ilaç kullanmadığına göre bir bildiği vardır diye düşünmeyin.
  • Sevgili hocamızın ağrı duymamasının nedeni ,iskeletin tutulumunu tamamlaması değil... Benim gözlemlerim,erkeklerde andropoz döneminde hastalığın aktivitesini yitirmesidir... Bayanlarda ise,menepoz dönemindede maalesef hastalık aktivitesini devam ettirmektedir...
  • monomono 5,359 Ankara
    Genelde biz tutulmama tamanlandığında ağrı azalıyor diye biliyorduk ama bu andropoz dan dolayıda olabiliyorsa, yeni bir bilgi olacak.
  • bestem gunerbestem guner 79 Istanbul
    Prof.Asım Khan bey kaç yaşında? onun yaşına gelene kadar hastalığın ADAMAKILLI tam teşkilatlı tedavisinin bulunmasını ümit ediyorum offff.
    Sizden de öğrendiğim kadarıyla aramızda örnek olabilecek orta yaşlılardan KORHAN GÜRAN, SERKAN POLAT vs..gibi sporcu, dansçı vs. özel kişiler var bir de biz varız ve ümitle bekliyoruz iyi haberleri...
  • monomono 5,359 Ankara
    Sanırım 1944 Pakistan doğumlu.
  • McKayaMcKaya 2,550 İstanbul
    Andropoza girmek için can atıyorum...
  • monomono 5,359 Ankara
    şap mı yesek acaba?  :saskin:
  • sayin.net.adminsayin.net.admin 1,072 Ankara
    olayı testosterona mı bağladık !?!?

varmı bununla ilgili bilimsel bir çalışma ?
  • bestem gunerbestem guner 79 Istanbul
    Bir erkek için testesteron ÖNEMLİ DEĞİL Mİ???? erkeği erkek yapan hormon. Yetmiş yaşında dedeler var adam maraton koşuyor, tıkır tıkır adam, sağlıklı ne güzel özeniyorum öyle insanlara. As ın çaresini bulsunlar, testesteronunuza dokunmasınlar.
    Bu arada İstanbuldaki arkadaşlar KIZDIM SİZE; ben size faydalı olacağıma inanmasam sizi LAF OLSUN DİYE Kadıköye niye çağırayım... spor ve as ile ilgili bir planım ve projem vardı ama yok artık istemiyorum ben de faydalı olmak vazgeçtim.
    Sağ olsun bir iki arkadaş ile yazışıyoruz ve site kurucuları sağ olsunlar.
  • Testestoron fln deyince merak ettim; acaba libidosu yüksek hastalarda mı oluyor bu hastalık :silly:
  • lalemlalem 12 D.bakır
    Ah Bestem ah. Kızmakta haklısın , keşke benim bulunduğum şehirde böyle etkinlikler olsa hemen eşlik ederdim. bugün yüzmeye başladım ve kendimi harika hissediyorum,AS a ilave birde fibromiyaljim olduğunu öğrendiğim halde :silly:. spor salonunda aynı rahatsızlığı yaşayan iki kişiyle tanışıp dertleşmek iyi geldi. İstanbul daki arkadaşlara fırsatı kaçırmayın  diyorum :)
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

GONUL iskandinavruhu marilxpk drusib15 randecolson borakarsli madmax LeylaSezgin