Tüm Üyeler Resim Koyabilirmi!

Tüm Üyelerden Rica Etsem Resim Ekleyebilirmisiniz Kim Yaşına göre Nasıl Etkilenmiş Vücut yapısı ne halde görebiliriz Ayrıca Birbirimizide Görmüş oluruz.Şimdiden Teşekkürler...
«1

Yorumlar

• monomono 5,361 Ankara
    Yaş 40+ olunca e biraz etkilendik tabii :D

• kemal_82kemal_82 Yükleniyor... 453
    Ya Arkadaşlar Mono Abicim Neden Resim Yükleyemiyorum?
    Sen Yükledin mi abicim ben göremiyorum??
  • McKayaMcKaya 2,554 İstanbul
    Saymıyoz. Hile var :)
    Ya Arkadaşalr Konuyu Açtım Ama Resim Yükleyemiyorum Neden Olmuyor Acaba?Bilgisi Olan Yardım Lütfen..
  • monomono 5,361 Ankara
    kemal_82 yazan:
    Ya Arkadaşlar Mono Abicim Neden Resim Yükleyemiyorum?
    Sen Yükledin mi abicim ben göremiyorum??
    Resim upload sitelerinden resim yükleyebilirsin, daha dün yüklemiştim o yöntemle.
    http://imageshack.us/
    Buradan kayıt olmadan resmini (upload) yükleyebilirsin, sonra ilgili kodu resimde ki yere yapıştır ve ”ekle” dersin.

f_txi6iiwm_36b53b5.png
    Saymıyoz. Hile var
    Hehe bu da canlı resim oldu. :))
  • monomono 5,361 Ankara
    Hani yav resimler videolar, yoksam kandırıldım mı :D
  • monomono 5,361 Ankara
    Öhem... öhhöö :whistle:
    Hadi bu sefer olacak İnşallah
    Mono Abicim Allah İyiliğini versin video'yu Şimdi İzledim Dns lere takılıyormuşum dediğin gibi abicim ne güldüm ama varya şimdi biz böyle sırtımızda çantaylamı yürüyceğiz bizi geriye çeksin eğilmeyelim diye hahah :D:D
    Süpersin valla Abicim...
  • monomono 5,361 Ankara
    Hehehe

Geçen sene İstanbula gitmiştim kızımla, onun dönüşünde kızım AŞTİ'nin karşısında çekmiş bunu.
    Baktım çantayı taşımaya yardım etmiyor, mız mız ediyor, çanta da ağır tabii dedim seninlemi uğraşacağım alıverdim sırtıma. :))
    O da boş kalınca n'apsın video filan çekmiş böyle işte :))

O değil birde uykuda filanda çekiyor ki hiç sorma, herkese tavsye ederim uykuda kendinizi video'ya çektirin. :))

Sende maşallah kalem gibisin, umarım hep böyle kalırsın. :)
    Saolasın Abicim Allah Razı olsun İnşallah Hepimiz böyle kalırız fazla Zarar Görmeden!!
    Evet Şimdi Lütfen Tüm üyelerden resin video ne olursa bekliyoruz artık..:D
  • hakan_01hakan_01 570 İzmir
    Biraz geç oldu ama oldu. sonunda bir resim koyabildim :)
    hakan_01 Ben eklediğin resmi göremedim
    Ekledinmi ???? :D:D
    tekrar yükleme yapıyorum inş bu defa olur bakalım
    Şükür Sonunda biri resim ekledi :)
    Hadi Arkadaşlar Sizde Ekleyin devamını bekliyoruz en azından konuştuğumuz kişileri görmüş oluyoruz, bir nebze olsun sanallıktan çıkıyoruz.. :D
  • monomono 5,361 Ankara
    Çakı gibi bir arkadaşımız daha :)
    mono abi bi ankilozonlu için bundan güzel bir kelime olamaz die düşünüyorum :)
  • monomono 5,361 Ankara
    Eyvallah ben gördüğümü söyledim :)
    Lakin benim gibileri de unutmadım ha bizlerde ustura gibiyizdir, azcık eğri olsakta çok keskinizdir. :D
    Evelallah bundan hiç şüpem yok abi :) zaten önemli olan fiziksel özellikler değildir insanın en başta kafada problem olmasın.Bizler bir konuda çok şanslıyız die düşünüyorum ... karşımızdaki insanın fiziksell güzeliğemi iç güzeliğemi önem verdiğini 5 dakika gibi kısa bir sürede anlama yeteneğine sahibiz. :)
    Evet uzun süredir Kimse bişi Eklemiyor, Lütfen rica ediyorum Tüm Arkadaşalar başta Tutkun Abimiz Olmak üzere Resim, Video Ne olursa Ekleyelim.
    Bakın Sizden Rica ediyorum arkadaşalar zor bişi olmasa buraya resim eklemek hadi ha gayret sizi bekliyorum...
  • monomono 5,361 Ankara
    Bizim böyle bir konumuz vardı,  :) Neyse efendim sadede geliim, kar topu oynamak, yuvarlanmak, kayak isteyen varsa buyursun gelsin, itina ile kardan adam da yapılır, taklitlerimizden sakının.  :silly:Kâr kar hizmetleri AS  :))
  • sevgili @mono abi, bu senmisin? anlamadım.eğer bu sensen yazıların hiç böyle değil valla.gayet çakı gibisin maşallah. tu..tu..tu.. :dusun: bu resim meselesi güzel olmuş.aslında kaç yıldır bu hastalıkla mücadele ediyor arkadaşlar oda yazılırsa dahada güzel olur. ne dersiniz..
    Evet bizim böyle bir konumuz vardı.
  • McKayaMcKaya 2,554 İstanbul
    Benjamin Button gibisin kardeşim, yıllar geçtikçe gençleşiyorsun.
  • monomono 5,361 Ankara
    sevgili @mono abi, bu senmisin? anlamadım.eğer bu sensen yazıların hiç böyle değil valla.gayet çakı gibisin maşallah. tu..tu..tu.. :dusun: bu resim meselesi güzel olmuş.aslında kaç yıldır bu hastalıkla mücadele ediyor arkadaşlar oda yazılırsa dahada güzel olur. ne dersiniz..
    eHehe, benim ben  O:-)Gün içinde bir kaç kez iyi bir kaç kez kötüyüm demiyor muyum, işte bunu onun ispatı gibi düşün. Aslında başka resimlerde vardı onları eklemedim, onlarda fotojen çıkmamışım da  :evil:
    Evet bizim böyle bir konumuz vardı.
    Arada bi hatırlatmak gerekiyor ama arkadaşlarımızın çoğu gizemli kalmayı seviyorlar anlaşılan, gerçi eklemeyi bilmeyenlerde var ama bu kadar, cep, kamera vb. şeyin olduğu ortamda; bir resim bir nefes 'tir. :)Bu arada Kemal hoş geldin, seni görmek güzel oldu, sağlığın sıhhatin nasıl oldu, halin keyfin iyidir hoştur umarım.
    Benjamin Button gibisin kardeşim, yıllar geçtikçe gençleşiyorsun.
    Sağ olasın abim benim, eyvallah :tamam:
  • sayin.net.adminsayin.net.admin 1,072 Ankara
    Benjamin Beton  :D
  • monomono 5,361 Ankara
    Sanada eyyvallah  ;D
    Çok şükür iyi olmaya çalışıyorum Mono Abi, 5 aydır salona başladım vücut geliştirme yapmaya başladım baya bir faydası oluyor, ha ağrı yokmu yine var ama salona gittiğim günler kendimi çok daha iyi hissediyorum ağrılar diniyor, ama salon harici geri kalan saatler işimden dolayı sürekli masa başı oturduğumdan yine başlıyor ağrılar ben eminim masa başı bir işte olmasam günün geri kalan zamanlarıda hareketli olabilsem ve dinlenme uyuma olayını düzene sokabilseydim daha iyi olurdum, Dediğim gibi salona başladığımdan beri daha iyiyim. İnşallah sizde iyisinizdir? Herkese Selamlar.
  • monomono 5,361 Ankara
    Teşekkür ederim iyi olmaya çalışıyoruz bende çok değişiklik yok, gördüğün gibiyim :D  ama senin spora başlama çok sevindim, galiba yanı yanıbaşında salon vardı oraya gidiyorsun herhalde, çok güzel.Özel bir program uyguluyor musun? eğer öyle ağırlıklı filanda çalışıyorsan zaten bir günde dinlenmem gerekiyor ki dinlenirken kaslar daha çok gelişiyormuş.Sevgiler.
    Aynen Yanımda Spor salonu oraya gidiyorum, Program eşliğinde çalışıyorum ama bana özel değil yani normal Vücut yapanların uyguladığı program, Zaten Salonda bu program eşliğinde çalışınca tüm vücut kaslarımı çalıştırmış oluyorum, Ağırlık çalışıyorum ve baya arttı ağırlık kaldırma olayı bir gün yapınca ertesi gün dinleniyorum haftada 3-4 gün gidiyorum iyi oluyor. Sporu yaptığım zaman kendimi çok iyi hissediyorum yani faydası oluyor.
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

dilemin35 fredechildres lataswalcott miraamey luisaleary beyazadam semakoyunn