hacemat

Merhaba arkadaslar ben hayat profesoru ahmet ben yaklaşık olarak 12 senedir a.s hastasıyım bende bu hastalığın teşhişkonulana kadar birçok hastananeye başvurdum ve birçok doktora başvurdum kimisi bel fıtığı dedi kimisi kas hastalıgı dedı kimisi stresten kaynaklanıyor dedı çeşitli ilaçlar ağrı kesiciler v.s kullandım hiç bır faydasını goremedim çeşitli bitgisel ilaçlar kullandım hiç bir faydasını goremedim en son bi kaç dahiliye profesorune gittim ve dedilerki sen vucudunu cok dinliyorsun ve beni psikiyatrste sevk ettiler psikatride bana lustrol diye bi anti depresan habı verdi ve o hap benı ıyıce sersem lestırdı kısacası bır yarar gormedim ve kendı kendımım tedavı etmenın çaresını aradım ve en onemlısı egzersiz ben yaklaşık 2 gunde bır 15 km aç karnına koşmaya başladım ve 2 ayda bir hacemat denilen bir yontemle vucutumdan yaklaşık 4 şişe kan aldırıyorum ve gayet ıyıyım romatolaoglara gıttıgım zaman bana bazı hareketler yaptrırmamı soyluyorlar ve dıyorlarkı sende ankilozan sponzolit yoktur ve ya cok cok yavas ilerliyor ilgilenmek isteyenlerin bana **** dan bana mail atarak ulaşabilirler

Editörün notu:
Kurallarımız gereği mail adresi kaldırılmıştır, yazı boyutu küçültülmüştür.
Büyük olunca okuması zordur.

Yorumlar

• hayatprofesoru yazan:
    Merhaba arkadaslar ben hayat profesoru ahmet ben yaklaşık olarak 12 senedir a.s hastasıyım bende bu hastalığın teşhişkonulana kadar birçok hastananeye başvurdum ve birçok doktora başvurdum kimisi bel fıtığı dedi kimisi kas hastalıgı dedı kimisi stresten kaynaklanıyor dedı çeşitli ilaçlar ağrı kesiciler v.s kullandım hiç bır faydasını goremedim çeşitli bitgisel ilaçlar kullandım hiç bir faydasını goremedim en son bi kaç dahiliye profesorune gittim ve dedilerki sen vucudunu cok dinliyorsun ve beni psikiyatrste sevk ettiler psikatride bana lustrol diye bi anti depresan habı verdi ve o hap benı ıyıce sersem lestırdı kısacası bır yarar gormedim ve kendı kendımım tedavı etmenın çaresını aradım ve en onemlısı egzersiz ben yaklaşık 2 gunde bır 15 km aç karnına koşmaya başladım ve 2 ayda bir hacemat denilen bir yontemle vucutumdan yaklaşık 4 şişe kan aldırıyorum ve gayet ıyıyım romatolaoglara gıttıgım zaman bana bazı hareketler yaptrırmamı soyluyorlar ve dıyorlarkı sende ankilozan sponzolit yoktur ve ya cok cok yavas ilerliyor ilgilenmek isteyenlerin bana **** dan bana mail atarak ulaşabilirler

Editörün notu:
    Kurallarımız gereği mail adresi kaldırılmıştır, yazı boyutu küçültülmüştür.
    Büyük olunca okuması zordur.
  • burda da bak neyi takmışsınız kafanıza :))
    arkadaşım siz sporunuzu yapın yeter!!!!
    gerisi boşşşşşşşş!!!!
  • Mert YagizMert Yagiz 44 Ankara
    Merhabalar...Hacematla ilgili bir video yukleyip paylasmak istiyorum ama maalesef teknoloji ozurluyum.yardimci olur musunuz
  • sayin.net.adminsayin.net.admin 1,058 Ankara
    youtube videosu ise linki kopyalayıp mesajın içine yapıştırın. otomatik olarak görünür.
  • Mert YagizMert Yagiz 44 Ankara
    Teşekkür ediyorum sayin.net.admin.
    Whatsup a gelen bir paylasimdi.
    Hacemat yaptiranlar fayda goruyor mu bilmem ama gercekten kulaga mantikli gelen aciklamalar olmus.yemeye icmeye korkar olduk icinde ne oldugu belirsiz yiyecekleri.ya iyilesme umidiyle yuttugumuz ilaclar.bu mide bu bagirsak vs ne yapsin.bizler kaptik kapacagimizi da cocuklarimizi bu katkili guya gidalardan sebep olabilecekleri hastaliklardan nasil uzak tutup koruycaz bilemiyorum.cocuklarim cok duskun maalesef sagliksiz olan herseye :(

Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

sarac ucqtresa mehmethakan konuksever01 Emrebal11896663 dengiz mrsnacak