Kamburluk ve Kulunç İçin Egzersizler

Spor Eğitmeni Beyhan Tükenmez Taşçı1979'da Kırklareli'nde doğan Beyhan Tükenmez, Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Bölümü'nden mezun oldu.1994'te atlet olarak başladığı spor yaşantısına, Center Sport'ta spor eğitmeni ve proje sorumlusu olarak devam ediyor.

1- Kambur duranlar bundan hangi egzersizlerle kurtulabilir?

2- Kulunç sorunu olanlar bu bölgeyi nasıl çalıştırabilir?

(1) Mery

Yorumlar

• sevgili yöneticiler videolar için çok teşekkürler :)
  • meraba cok tsk vidüyolar icin sagolun :))
  • Hemşerim beyhan hanımın kamburluğu önleyici göstermiş olduğu egzersizlerin önemini umarım hepiniz kavramışsınızdır arkadaşlar.Bence siz bu videoyu,bilgisayaranızda sık kullanılanlara ekleyerek,günde beş vakit namaz kılar gibi her gün tekrarlamalısınız..ben öyle yaptım :) ..gerçekten bu egzersizle oluşacak kamburluğu önleyebilirsiniz.
  • meraba ya ben bu vidyolara tikliyorum ama acilmiyor neden acba
  • videolar için tşk ler
  • monomono 5,112 Ankara
    Yönetim olarak bizde teşekkür ederiz arkadaşlar,işinize yarıyorsa bu videolar dahada mutlu oluruz elbet..:) Bu arada Tamercan başka yerlerde ki videoları da izleyemiyor musun mesela Youtube gibi..Birde flas playerin yoksa veya no-script gibi Firefox eklentisi kullanıyorsan videolar açılmayabilir..Hele biraz kurcala bakalım tarayıcın ayarlarını.. :)) tamercan yazan:
    meraba ya ben bu vidyolara tikliyorum ama acilmiyor neden acba
  • merhaba : gerçekten tüm as hastaları bu videolardan yararlanırız emeyi geçenlere teşekkürler allah şifa versin
  • monomono 5,112 Ankara
    Ben bi ara bu videolarıda VideoAS bölümümüze alayım, önceden alamıyorduk ama şimdi alabiliriz.
  • monomono 5,112 Ankara
    Değerli KupaAS sakinleriBu konuda ki videolar yeniden düzenlenmiştir, ve konu ikiye bölünmüştür.Bölünen 5 adet videoda burada Boyun Ağrısından Kurtulun ismiyle yayınlanmıştır.İyi seyirler.
  • tekin61tekin61 28 Trabzon
    teşekkürler yükleyenlerin ellerine sağlık...
  • Slm vidolar telden acilmiyorrr :(
  • monomono 5,112 Ankara
    Sanırım Uzmantv ile alakalı bir durum, ilk fırsatta bakacağım.
  • slm Her as de kamburlasma oluyormu
    Bir bilen varmi as kabusum oldu :(
  • McKayaMcKaya 2,314 İstanbul
    Egzersizlerinizi düzenli olarak yaparsanız bir şey olmaz korkmayın.
  • sevgilersevgiler 708 Eskişehir
    merhaba elif.sevgi ben.42 yaşındayım.4. yılın içindeyim a.s. teşhis konulalı.daha öncesine dayanıyor tabi ağrılarım.net kaç yıllık a.s.liyim bilmiyorum.46 yaşında abim var oda a.s.li.  onda kamburlaşma oldu ama bende yok.çok şükür.inşallah ilerdede olmaz.kişiye göre değişiyor galiba.inşallah sendede olmaz.kimsede olmasın.doktor dedi bana sende kamburluk olmaz aksine dik kalırsın diye.mr sonucuna göre söylemiştir sanırım.
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

damlaerta emine maryeelem kelvilane altamccaffrey wngmarietta928 meg42 selda&tarık