sülük tedavisi

2»

Yorumlar

• sevgilersevgiler 720 Eskişehir
    Arkadaslar 1 suluk attim.uyudu galiba.1 saat oldu birakmadi.beni sevdi yada.sülük gibi yapisti yani.boynum agridi boyle yüz üstü yatmaktan.yatmayida sevmem zaten.
    (2) mono emos
    Simdi birakti sonunda.1 saat 50 dk.zorlu tek yani yatip beklemek.yeri acik biraktim.biraz sizinti seklinde kan akmasi iyi olurmus.simdi beklemedeyim yine.biraz dinleneyim.kapatirim ısırık bölgesini.
  • monomono 5,146 Ankara
    Siftah oldu sonunda, haydi bakalım şifalar olsun.
    Sağolasın mono.kanama sızıntı olarak baya uzun sürdü.bölgeyi kapattım.şifasına gelince henüz farklılık var diyemem.havadan dolayı sağ kalçam dün topallatıyordu.bugun biraz daha iyi.havada iyi ama.
  • monomono 5,146 Ankara
    Sülük işleri nasıl oluyor bilmiyorum ama öyle ilk yapıştada hemen fark etmemesi normaldir herhalde, birde bunu 1 tane değilde daha çokta tutuyorlar herhalde, ama neye göre nedendir, bilmem, hasılı etkisini çok hissetmesende iyidir iyi diyelim.
    Biraz dinlenip, bir kaç günde pekmez aldın mıydı, o giden kanlar yerine daha iyi gelirler. :))
    Yaşa kiloya hastalığa göre sülük sayısı değişirmiş.ben deneme yapmak için 1attım.sabahları aç karna 1tatlıkaşığı karaüzüm çekirdeği yutuyorum.oda olur dimi mono.?
  • monomono 5,146 Ankara
    Hımm.. yaşa ve kilo önemli demek ki.

Son kısım birazda latifeydi ama biraz böyle kuvvet veren, kan yapan, enerji veren  şeyler yemen de fena olmaz tahminim, tek şeyle de gitme, herşeyden az da olsa al, iyi olur.
    Hatırladığım öyle pek yeme içme işleriyle de aran yoktu çünkü, diyeceğim biraz çeşitlendirirsen yediklerini daha iyi olur. Yoksa pekmezde, karaüzümde tek başına çok bir şey yapmazlar herhalde.

Nasıl olsa memlekette ne ararsan var, yok yok, az al öz al, yeter ki ye, gerisini vücut halleder, kaybedilen kanlar çabucak yerine gelirler.

Hafızan çok iyi mono.dediğin doğru az ve öz sağlıklı birşeyler tüketebilirim.az önce küçük pet koymuştum belime.çlkarttık.baya kan dolmuş.birazı pıhtı halindeydi.sanırım kanım çabuk pıhtılaşıyor.
  • monomono 5,146 Ankara
    sevgiler dedi:
    Hafızan çok iyi mono.dediğin doğru az ve öz sağlıklı birşeyler tüketebilirim.
    İyi olur tabi, sağlık konusunu da biraz esnetirsen çok daha rahat edersin, özelliklede sabahları biraz daha çeşitlendirirsen senin için farkı illaki olacaktır, diğer öğünlere fazla yüklenemezsin tahminim. Zira işin içine tencereler, tavalar, tepsiler girince farklı ama sabah öyle değil.
    Tahindir pekmezdir, kaşarıdır, reçelidir, helvasıdır, tereyağlı ekmeğidir gibi çeşitlendir, inanıyorum ki bu üşüme/soğuk olayına da iyi gelecektir. Dediğim gibi çok yeme az ye ama ye, bu da şifa olacaktır.

İnsanlar kışın diyet işlerine bence girmemeliler, diyet sıcak havaların işi:) kışın diyet yapacağız diye bu seferde üşüyorlar filan, oysa bir helva bir pekmez bunlar hep sıcak tutan şeylerdir, mahrum kalmamak gerekir.

Birde tabi bu gibi ekstra kan gidince yerine daha iyisini koymak içinde yemek gerekir, eskiden insanlar sülüğü, hacamatı filan yaptırırlarmış ama bu insanlar aynı zamanda sağlamda yemek yerlermiş, en azından şimdiki gibi o zararlı bu zararlı diyenlerde olmadığı için, çalarlarmış yarım ekmekle bulgura tarhanaya kaşığı :))
    Daha olmadı tirite ekmek banarlarmış :))

Hasılı sağlıklı sağlıksız orasını bilmem ama bir şeyler tüketme işini, helede bu aralar ihmal etmezsen, sülük işinden de maksimum fayda görürsün.
    Hic usenmeyip bizi dusunup birseyler yaziyorsun ya.allah razi olsun.o zaman sofrayi biraz daha renklendirip tatlandirayim
    (1) mono
  • Sanki sulukleri sirtma attirirsam  hic agrim kalmayacak gibi his vardi icimde.evet arkadaslar,bes adet sulugu birden attirdim belime ve sirtima en az bes dakkalik bi mucadeleden sonra neyse tuttular ama cokilginc ben agiran yerimi tutacaklar diye bellerken hic alakasiz biri sol koltu altini diger ikiside koltukatina yakin yeri,sagolsun biri  belimin biraz daha yukarisini ve digeri sag taraf srtimi.tam bir saat sonra biraktilar.bir saatin sonunda yerden kalkmak bayagi bi iskence oldu.bu gece deliksiz uyurum moduna girmiycem uyursam supriz olur.
  • monomono 5,146 Ankara
    Sn. Hanife merak ettimde bir gelişme oldu mu?
  • Evet mono bey,birkac gun daha gecsin yazmayi dusunuyordum.11 gun oldu.suluk islemini yaptirdigim,sanki faydasini goruyorum.gordum.son bir senedir topuk agrilarm hep var hani denir ya tatli bir agribir haftadir agirmiyor.bunun yaninda genelde yatarken endol icmeden yatmiyordum.sirtim ve boynumtutuluyordu.bir haftadir ilac da icmiyorum
    gece tutulmalarimda yok cok sukur.etkisi ne kadar surer bilmiyorum.ama agrisiz yasamak.guzel.arkadaslara denemelerini tavsye ederim.mesakkatli tek yani sulukler biraktiktan sonra kanamalra mudahale edilebilmesi.oda bisekilde geciyor deneyecek arkadaslara simdiden sifa diliyorum.denemek isteyenlere merak ettikleri konuda denyimlerimi paylasirim.allah yardimcimiz olsun insallah.
    (2) mono emos
  • monomono 5,146 Ankara
    @Hanife Fayda görüyor olmanıza sevindim, umarım hep böyle devam eder. 
    Helede böyle büyük umutlarla, kısmende olsa fayda görmek, güzel olsa gerek.
    Bazen büyük umutlar çok testte tepebiliyor, en azından sizde böyle olmamış, bunada ayrıca sevindim. 
    Geçmiş olsun.
  • Tesekkur ederim mono bey allah hepimize sifa versin insallah.
    (1) mono
  • namenlosnamenlos 2 İstanbul
    forumda deneyen 2. kişiyim herhalde, bel ve kalça bölgesinden tek seansta 10 adet sülük yaptırıyorum ve inanılmaz derecede faydasını görüyorum.
    pazar akşamı ve çarşamba akşamları yaptırıyorum, tek sıkıntısı kan durana kadar dikkat etmek gerekiyor, kullandığım ilaçlardan daha etkili olduğuna kesin eminim.
  • emosemos 1,087 Istanbul
    bende iki sefer  yaptirdim .iyi geldigini dusunenlerdenim.ayni zananda hacamat da yaptirdim.
    benimde tek sıkıntim suluk biraktiktan sonraki durmayan  kanama.onuda kullandigim ilaclara bagladim.romatizma ilaclari ayni zamanda kan sulandirma ozelligine sahip oldugunu soylemisti bir doktor.
    ona dikkat edin 
    Yok emos.ben ilac kullanmadigim halde ogleden geceye kadar kanama vardi sizim sizim.sadece 2suluk atmistim.bir degisiklik hissetmedim.2yeterli gelmez tabiki.yani kanama herkeste olur 
    (1) emos
  • Arkadalar 2009 yılından bu yana AS hastasıyım. Isparta Senirkentte yaşayan ve kimseden 1 kuruş dahi para almadan hastalara bitkisel tedavi tavsiyelerinde bulunan birisinden sülük tavsiyesi aldım. Sadece sülük değil 2 çeşit ballı karışım, 2 çeşit bele sürülmesi gereken karışım ve bitki çayları karışımı tarifi verdi bana. Ama en önemlisinin sülük olduğunu söyledi. Geçen yıl 3-4 defa falan sülük yaptırdım, ama onun verdiği sürelere uymadan. Buna rağmen çok faydasını gördüm. İnşaallah bu sene onun tarif ettiği şekilde yapmaya gayret edeceğim. Tarifi veren kişi Bediüzzamanın talebesi Ali İhsan TOLA 'nın manevi mirasçısıdır. İsteyen telefon numarasını verebilirim. Burada yasaktır diye yazmadım. İntenete "sekine hacamat" yazıp mesaj atmanız yeterli. Rabbim hepimize şifa versin inşaallah.
    ---
    Herkese farklı tavsiyelerde bulunabileceği için ona yönlendiriyorum. Dediğim gibi Allah rızası için yapıyor. Hiçbir ücret talep etmiyor. Ama söylediklerini mutlaka yapmak gerekli. Telefon numarası: 0246 511 47 35   Özellikle Sabah 8-10 arası ve akşam 8-10 arası cevap veriyor. Telefonu meşgul çıkarsa aramaya devam edin. Arayanı çoktur. Dua ile.....
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

karmasha fionae35 aliiiii kornoloji drb pirzade_05