alternatif tıp

arkadaşlar selammersinde Atabay Göveloğlu isimli bir kişi ASyi kesin olarak çözdüğünü söylüyor. kendisi herbalist.ben bir kaç kere mail attım cevap gelmedi. hastalarla birebirr görüşmek istemiyormuş.bu konuda bilgisi olan varsa haber verirse sevinirim.bu arada bakmak isteyenler için kişinin sitesi * ADRES SİLİNDİ * FORUM ADMIN *

Yorumlar

• Bahsettiğiniz kişiden birkaç yıl önce birkaç torba ot ve limon suyu benzeri madde aldım. Denedim. Bunlara da 500 dolar para verdim. Döviz kuru da baya iyiydi :)Sözün özü bir faydasını görmedim. Bu konuda daha önce de yazmıştım. Eski yazıları takip etmenizi öneririm. Şahsen ben bildiğim için paranızı boş şeylere harcamayın derim. Zaten bahsettiğiniz kişinin kesin olarak çözdüğü(nü iddia ettiği) tek hastalık AS de değil. Hemen her türlü hastalığa karşı, aktardan 10 milyona alacağınız bir sürü otu dolar bazında alabilirsiniz kendisinden. Verdiğiniz web adresini yanlış yönlendirme olmaması açısından sildim.Cüneyt
  • bende dolar bazında aldığım ilaçları kullandım.Hiçbir faydası olmadı tam tersine ağrılarım dahada arttı.boşuna paranı harcama derim.bana,kullanmaya başladıktan sonra bir ay içinde ağrılar azalır 8 ayda hastalık biter demişti.5 ay falan ısrarla kullandım ama hiçbir faydası olmadı.elimdeki kalan ilaçları da çöpe attım.
  • Tabi görüşmek istemiyor hastalarla çünkü sahtekar olduğunu, insanları kandırdığını kendisi çok iyi biliyor.Yediklerimize dikkat edelim, egzersizleri aksatmayalım, mutlu olmaya gayret edelim. Ağrısız günler.Tiger
  • ARKADAŞLAR SAKIN KANMAYIN TAM BİR DOLANDIRICIDIR KENDİSİ BENİ DE 2500 DOLAR ÇARPTI BİR KUTU OT GÖNDERDİ ATABAY DENEN ADAM SAHTEKARDIR AMAN UZAK DURUN HATTA ŞİKAYET EDİN
  • Ne rezil adamlar var şu dünyada,verilen paralarda azbuz paralar değil 2500 dolar... Bu ülkede bazı aileler bu paradan az parayla bir yılı geçiriyor... Vicdansız insanlar...
  • Sayın site sakinleri.Gecen sene Atabay Guveloğlu ile baglantı kurdum. Hem yazıştık hem de telefon ile görüştük. İalçlarını getirttim. Hem çok pahalı hem de hiçbir faydası yok. Ayrıca kendisi bu işi tam bir ticarete dökmüş. Tekrar görüşüp ilaçların yaramadığını söylemek istedim. Konuyu geçiştirdi .Kendisi cok yoğunmuş gibi davranıp , yanında çalışanlar ile bağlantı kurduruyor. Onlar da kendilerine göre yorum yapıyorlar. Konuyu geçiştirdi. Bana bu işi sırf para için yapan bir sahtekar gibi geldi ama bilemiyorum yine dekardelen
  • UcAnTeNeKeUcAnTeNeKe Yükleniyor... 280
    arkaddaşlar paylaşımlarınız için teşekkürler
  • merhaba arkadaşlar Ankara/Haymana'da Alişan SELVİ adında biri varmış bu şahıs konusunda bilgisi olan varmı.Bana veren arkadaşın akrabası gitmiş 2 kat girmiş dümdüz çıkmış (onun demesi) as hastasıymış.Telefonu xxxx cep xxxx benim şu anda bulunduğum yerde tel imkanı yok şahsı bilen veya görüşen olursa bilgi.pls
  • 2005 yılında 6 ay kadar bir süre Atabay Güveloğlu ile görüştüm, gönderdiği ilaçları kullandım.Kullandığım sürede fayda görmedim, aksine sivilce, ciltte yağlanma gibi sanırım hormon bozukluklarına yönelik olsa gerek sorun yaşamaya başladım.Sonra da bıraktım.1 yıl devam etmemi söylemişti ama daha fazla cesaret edemedimLT
  • Merhaba KANARYA Alişan selvi,ye 12 yıl önce abimi götürdüm daha önce ameliyat olmuştu yine ağrıları devam ediyordu ... Alişan,a minibüse yatak yapıp götürdüm hiç ayağa kalkamiyordu Alişan masaj yaptı şimdi hatırlayamadığım birtakım bitkisel tedavi önerdi 10 gün sonra getir dedi 9. Gün yürüdü 10.gun oraya gittiğimizde büyük ölçüde rahatlamış yürüyordu şimdi zaman zaman küçük ağrılar olsada yaşamını etkilemiyor ...Kendisi 67 yaşında hareketleri gayet rahat..
    Geçmiş olsun....
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

sarac ucqtresa mehmethakan konuksever01 Emrebal11896663 dengiz mrsnacak