Romatizma ve Sarı su.

124»

Yorumlar

• sayın mehmetK arkadaşım.dünden beri bende hacamat yapacaksın diye bekliyorum.meğer gazyağı imiş.demek yanlış anlamışım.sarımsak diyosun ya bence temkinli olmakta fayda var.eğer kabarcık kızarıklık istiyorsan :)) sarımsak ikisinide yapabilir merak etme.ama öğrenmeden bilmeden yapmamanı tavsiye edrim.zira fayda beklerken dermatoloji polikliniklerinde sıra beklemek var ağrıyan ayaklarla dimi..bu arada yakan ot ısırgan var.hep duyardım ağrıyan ayaklara sürün diye.kabarırmış.sonrada sulanırmış.ağrısı kesildiğini söyleyenler var.ama cesaret edemedim ben.çok geçmiş olsun dileklerimle.sağlıklı ağrısız günler...
  • monomono Yükleniyor... 5,146 Ankara
    ne bir kabarcık nede bir yanma. cildim tahriş bile olmamış inanırmısınız. patates hormonlu gazyağıda sahteydi anlaşılan :D
    Hehe sende sarı su yok muştur da ondandır  :)) Şaka bir yanada illa tahriş olacak diye bir çabaya girme bence, dikkatli ol derim.Sevgiler.
  • McKayaMcKaya 2,345 İstanbul
    Heh he yemek tarifi gibi yanlız biraz tuzsuz olmuş.
  • sayın mehmetK arkadaşım.dünden beri bende hacamat yapacaksın diye bekliyorum.meğer gazyağı imiş.demek yanlış anlamışım.sarımsak diyosun ya bence temkinli olmakta fayda var.eğer kabarcık kızarıklık istiyorsan :)) sarımsak ikisinide yapabilir merak etme.ama öğrenmeden bilmeden yapmamanı tavsiye edrim.zira fayda beklerken dermatoloji polikliniklerinde sıra beklemek var ağrıyan ayaklarla dimi..bu arada yakan ot ısırgan var.hep duyardım ağrıyan ayaklara sürün diye.kabarırmış.sonrada sulanırmış.ağrısı kesildiğini söyleyenler var.ama cesaret edemedim ben.çok geçmiş olsun dileklerimle.sağlıklı ağrısız günler...
    beni düşündüğün için teşekkür ederim güney. daha önce sarımsağı soğan, zeytinyağı, karabiber ve limola karışık denemiştim, yine bişey olmamıştı :) valla dikkatli olmayı gerektirecek bi durum olduğunu sanmıyorum açıkcası. sigara içiyoruz; içi tamamen zehirle dolu, cep telefonu bilgisayar tv; radyasyon alıyoruz, kirli hava soluyoruz, hormonlu gıdalar tüketiyoruz vsvsvs, bunlar dururken bir sarımsak ve gazyağından korkmaya gerek yok bence.  ciltte bi problem olursada onun için harika bir kaç kremim var (aloe veralı, propolisli)  hiç sorun değil :)
  • süpersin.cesaretli olman güzel tabi.ama radyosyon, hormon, sigara ve bilimum zararlı etkenler zaten hayatımızda var vede daima olacak.biz diğer insanlardan 1-0 gerideyiz.vede kendimize daha çok dikkat etmeliyiz.eğer yaşamı daha kaliteli kılmak istiyorsak zararlı etkenlerin her türündwn imkanlarımız dahilinde uzak durmalıyız.sarımsak zararlı değil ama yaptığı tahriş can yakar.o açıdan sölemiştim..
  • Şimdi atıyorum, desemki  sabahları kalkınca 5 dakikada içinde 1  litre su için AS 15 günde geçiyor, herkes  güler geçer kimse denemez bile "amaan sende suyla geçermi zaten içiyoruz" denir... Ama 1 litre suyun içine yarım soğan, bir çay kaşığı karabiber, bir yemek kaşığı limon suyu atıp kaynatın  ve mutlaka 5 dakika içinde aç karnına için desem, ben denemiyeceğim diyenler bile mutlaka dener :)
  • evet doğru.kesinlikle basit olan şeylere pek inanamıyoruz.ama ben su ile ilgili yaşadığım bi deneyimi paylaşayım.kendimi bildim bileli genelde midem bulanır biçok şeyden.vede çok yorulurum.suylada aram yoktur normalde.aklıma gelmeden içmem... geçenlerde suyun faydalarını okudum.ve artık su içiyorum.en az 2 litre.bu bile biçok şeyi değiştirdi.artık çok sık midem bulanmıyor.vede çabuk yorulmuyorum.tutunmadan 2-3 katı çıkabiliyorum.belki komik ama inanın bir katı bile zor çıkardım.annem benden daha zinde..artık su içmeye alıştım vede sürekli masama koyup içiyorum.hatta hatırlamam içinde hayat su'nun saatte bir alarm veren küçük bir programı var.saat başı ekranın ortasında belirip 1 bardak suyunuzu içtinizmi diye uyarı veriyor.unutmak mümkün değil yani.içemeyenlere ve unutanlara tavsiyemdir... bakın nası biçok şey değişecek.. :super:
  • HERKESE MERHABA ... DETOKS BANTLARINI 10 GÜN KULLANDIM SABAHLARI AYAK TABANLARIMDAN ŞEFFAF BİR SIVI GELDİ AMA MAALESEF GEÇİCİ BİR RAHATLAMA YAŞADIM. AĞRILARA DEVAM.(HABERİNİZ OLSUN).BU ARADA MİDEDE ÜLSER ÇIKTI AĞZIMDA AFTLAR, BULANIK GÖRMELER V.S.ELİMDE BİR ÇUVAL İLAÇ KENDİMİ EVE KAPATTIM NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIM.İLAÇLARI KULLANMIYORUM ÇÜNKÜ HİÇ BİRİNİN FAYDASINI GÖRMEDİM.SADECE UYUŞUYORUZ BİZİ MÜPTELA YAPTILAR SAĞLIKLI ENERJİ DOLU BİR HAYAT ARTIK HAYAL OLDU.ALLAHA DUA EDİYORUM,HEPİMİZ İÇİN..ŞİMDİ MONO ABİNİN GAZYAĞI TERAPİSİNİ YAKINDAN TAKİP EDİP GEREKİRSE YANIP KAVRULACAĞIM AMA DENEYECEĞİM.1 AYDIR KUALALAR GİBİ AĞIR ÇEKİMDE YAŞIYORUM DOĞRU DÜZGÜN İŞİME BAKAMIYORUM İŞTAH YOK KİLO KAYBEDİYORUM  BEL BOYUN KALÇA AĞRILARI ŞİMDİ DİZLERDE EKLENDİ HEPSİ TUTULMUŞ BİR VAZİYETTE PASLANMIŞ BİR ROBOT GİBİ HAYATIMI SÜRDÜRMEYE ÇALIŞIYORUM. GERÇEKTEN HERŞEYİN BAŞI SAĞLIK.GERİSİ YALAN... HERKESE İYİ İSTİRAHETLER...
  • sevgili toprak öncelikle çok geçmiş olsun.okuyunca çok üzüldüm.sitedeki arkadaşların hemen hemen hepsi ben dahil bu tür ağrıları çekiyoruz.fakat sanırım süreç farklı oluyor.ataklar kol geziyor.bu tür durumda yapılacak sanırım en iyi şey inancı kaybetmemek ve morali yüksek tutmaktır.çünkü her defasında ben bu ağrıları yoğun stres ertesi yaşıyorum.bilmem siz ne dersiniz.ağrıların geçici olduğunu ve moralimizle paralel olduğunu düşünürsek sanırım süre kısalıyor.size tavsiyem beslenmenize ve egzersizlerinize dikkat etmeniz ve moralinizi yüksek tutmanızdır... siteyi takip edin lütfen..ve paylaşın...
  • senercan44senercan44 24 Malatya
    Romatizma: Sarımsak yemek romatizma ağrılarını geçirir,romatizmanın kökünü kazır. Ayrıca sarımsak % 60 ezilir soğan % 20 ezilir bu karışıma karabiber karıtırılıp limon sıkılıp biraz zeytin yağı ilave edilir. Bu eklem romatizması ve romatizmal şişliği olan bölgeye bağlanır 1-2 gün hiç çıkarılmaz yalnız günde 2 kere kontrol edilir. sarı su kabarcığında toplanan sarı su, temizliğe dikkat edilerek patlatılıp çıkarılır
  • PENGUENPENGUEN 1 Antalya
    ARKADAŞLAR A.S. İÇİN ÇOK FAYDALI OLAN VE ÖZELLİKLE KALÇA AĞRILARINIZI %90 DÜŞÜREN BİR İLAÇ KEŞFETTİM.SİZE ONU ÖNERECEĞİM MUTLAKA KULLANIN.  .. SELAMLAR.

• nalannalan 5 Kocaeli

Omega 6 vücutta fazla ise iltihap yapıcıdır, bilginize. Vücudun ihtiyacı olan Omega3 tür trigliserit formda ve günde en az 2 2,5 gram (epa+dha oranı) kadar almalıdır ki antienflamatuar etki görülsün. 
  • nalan dedi:

Omega 6 vücutta fazla ise iltihap yapıcıdır, bilginize. Vücudun ihtiyacı olan Omega3 tür trigliserit formda ve günde en az 2 2,5 gram (epa+dha oranı) kadar almalıdır ki antienflamatuar etki görülsün. 
    Ben omega 3 ü kullandıgımdan beri o çok şiddetli agrılarım yok.hatta hergün agrıkesici iğne yaptırıyordum.onu kestim.omega 3 bana çok iyi geldi.giittigi yere kadar devam.sonra bi ilaç daha çıkar .o zamnda onu kullanırım.ben kullanmak isteyenlere tavsiye ediyorum.hatta ogluma bile başladım.
  • @PENGUEN ilaç keşfetmiş...

kaça satıyorsun kutusunu ?
  • nalannalan 5 Kocaeli
    Ben omega 3 ü kullandıgımdan beri o çok şiddetli agrılarım yok.hatta hergün agrıkesici iğne yaptırıyordum.onu kestim.omega 3 bana çok iyi geldi.giittigi yere kadar devam.sonra bi ilaç daha çıkar .o zamnda onu kullanırım.ben kullanmak isteyenlere tavsiye ediyorum.hatta ogluma bile başladım.
    @Sibel Yılmaz aynı şekilde. Ayrıca Anksiyete durumumda da çok etkisi oldu. Ben Magnezyum ve glucosamine +chondroitin +MSM de almaya başladım. Şu an ilaçsız idare edebiliyorum her ne kadar hiçbir şey geçmiş olmasa da. Mono'nun taşıdığı bir başlık var "söylemek istediklerim var" diye. Orda da beslenme şeklimi belirttim. Vücudun tepkisini yok etmek değil oluşan cevabı normale indirerek ancak gerçek iyileşme sağlanabilir. 
    (1) mono
Yorum yapmak için Oturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

karmasha fionae35 aliiiii kornoloji drb pirzade_05