Selam herkeze

Merhaba bu hepmizin yeni sitesi olan www.ankilozanspondilit.com 'unhepmize hayirli ugurlu olmasini diliyorum insallah burda hepimiz daha cok bilgi alis verisinde bulunuruz ve sesimizi daha iyi bir sekilde cikarmamizi saglariz ve büyük kitlelere ulasabiliriz tabiki bu mümkün bu hepimiz el ele veririsek daha bir hizli sekilde olurnekadar cok katilim olursa bizim icin okadar faydali olur... Ayrica bize bu olanagi saglayan emek verip siteye bu hale getirenCÜNEYT kardesimize ellerine saglik allah razi olsun diyorum Tessekkür ediyorum saygilarimla... Ayrica YESIME'de bütün bu olaylarada vesile oldugundan dolayi cok cok tessekkür ediyorum cünki biliyorsunuz bizim bir sitemiz olsun diye cok emek sarf etti ve bize ait bir web sitesi olsun diye herzaman öncü olmustu ... Birazda kendimden bahsedeyim MSN web sitesindeki nikim berkan28 yasam saglik sitesindeki nikim Bechterewben almanyada yasiyorum yani araniza türkiyeden katilmiyorum 28 yasindayim ankilozan spondilitli oldugumu ankara diskapi sosyal sigortalar hastanesinde 1992 yilinda ögrendim ama almanyaya gelene kadar hastaligimin hakkinda bir bilgim yoktu sayilir ve 8 yildir almanyadayim evliyim iki cocugum var burda suan bir araba lastigi fabrikasinda calisiyorum 2002 yilinda hic ise gitmedim raporluydum tedavi gördügüm icin nasip olursa 2003 yilinin ilk ayinda ise baslamayi düsünüyorum aslinda ayni isimde sonkez denemiyi düsünüyorum yani bir yildir remicade tedawisi görüyordum tedavi gördügüm sürece her sey yolunda gitti ama ise baslayinca neler olacak onu bilmiyorum ise basladigimda agrilarim sancilarim tekrar baslarsa o is yerini birakmayi düsünüyorum kendime bu rahatsizlikla yapabilecegim is imkanlari bakacagim bizim icin bence hergün evde kalmak aylak aylak gezmek en azindan psikolojik olarak iyi olmadigini düsünüyorum herseyin hayirlisi. bügün Dr. kanimi filan aldi test yapacak bir yilda nelerin deyistigine dahil sonuc elime gecer gecmez size iletecegim. tabiki tedaviye hala devam. CÜNEYT ve YESIM sizlerin her zaman yanindayim... icimden geldigi icin ilk test yazimi böyle yazma geregi duydum bilmiyorum nasil oldu..biliyorsunuz cogu arkadaslarimizi sadece nikleriyle taniyoruz bir birimizi daha detayli tanirsak daha samimi bir ortam olur diye düsünüyoruz bence artik biz bir aile sayiliriz cünki birbirimize yardimci olmak icin burdayiz herkes elinden geleni yapmaya calisirsabütün zorluklari asacagimiza inaniyorum... Eger bir isi yapabilecegine inanirsan, ne kadar güc olursa olsun, basarirsin. Ama kendini, dünyadaki en basit bir seyi yapamayacak biri olarak görürsen, köstebek tepecikleri bile senin tirmanamayacagin kadar yüksek tepeler halinde görünürler.

Yorumlar

• Sevgili kardeşim ben KALAN rumuzuyla odada yazıyorum.Bende 22 yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum.Son 10 yıldır bitkisel tedavilerle hastalığı durdurdum ve tüm tahliller olumlu.Henüz yaşın çok genç sanırım bitkisel tedaviyle durdurabilirsin.Ben CÜNEYT kardeşime telefonda bahsetmiştim sanada aynı şeyleri tavsiye edeceğim.Türkiyeye geldiğin zaman uğrayıp yaptırabileceğin bitki karışımını ben ilk kez 10 yıl önce kullandım ve faydasını gördüm.Öncelikle bunu denemeni tavsiye ederim yaklaşık 2,5 ay sürüyor hergün aç karnına yutursun ve tabi İÇKİ ve SİGARA kullanmıyorsun.Söz konusu kişinin adresini yazıyorum tekrar görüşmek üzere sağlıcakla kal.Mustafa SARI Uluhan Köyü Yörükler Mahallesi NALLIHAN/ANKARA tel:0374 4588185
  • AYNAAYNA 125 İstanbul
    selam kalan abi ve berkan :) hosgeldiniz yeni adresimize.umarim burasi hepimiz için daha faydalı olur ve baglantimiz artik kopmaz.ben buradki yani netteki destegin hepimize iyi geldigi kanisindayim .en azindan yalniz olmadigimizi bilmek bile güc veriyor insana.ve AS ile bas edebilmek icin hep güclü olmaliyiz .saglikla kalin
  • AYNAAYNA 125 İstanbul
    SELAM;Arkadaslar berkanın kendisi hakkında yazdıkları çok iyi yani birbirimizi tanımak acısından.bence herkes user profile ine kendisi hakkında biseyler yazsın.böylece birbirimizi daha iyi tanırız.hastalıgın kimde ne durumda oldugunu takip ederiz.görüsmek üzere
  • Hemoroid için bir ilaç varmı 
  • emosemos 1,232 Istanbul
     :D  :D :D ilahi @gökhanavcu
Yorum yapmak içinOturum Açın yada Kayıt Olun .

Bugün doğanlar

hulya.erhan.1 hazar2307 veliaht ebonyjonsson remonk78 andretheus ismlkhrmn filizsml birkanzgr mehtapeylül Semihyerlikaya oldubil mturktan baharbozkuş